Hallitus ja toimihenkilöt 2016

Hallitus

Puheenjohtaja: Teemu Härkönen (puheenjohtaja@lateksii.fi)
Varapuheenjohtaja: Jenna Ritvanen (varapuheenjohtaja@lateksii.fi)
Sihteeri: Felix Hildén (sihteeri@lateksii.fi)
Rahastonhoitaja: Juho-Pekka Koponen (rahastonhoitaja@lateksii.fi)
Emäntä: Henna Pekkala (ei@lateksii.fi)
Isäntä: Karoliina Varso (ei@lateksii.fi)
Yrityssuhdevastaava: Armi Rissanen (yritykset@lateksii.fi)

hallitus@lateksii.fi

Toimihenkilöt

Tiedottaja: Essi Rautasalo (tiedottaja@lateksii.fi)
Verkkovastaava: Jani Purhonen (webmaster@lateksii.fi)
TEK-vastaava: Lassi Lehtisyrjä (tek@lateksii.fi)
SFMO-vastaava: Lassi Lehtisyrjä (sfmo@lateksii.fi)
Liikuntavastaava: Paavo Pyykkö
SoMe-vastaava & valokuvaaja: Camilla Piskonen (some@lateksii.fi)
Kiltahuonevastaava: Matti Martikainen
Edunvalvontavastaava: Jenna Ritvanen (edunvalvontavastaava@lateksii.fi)
Kurssipalautevastaava: Markus Linden

Toimihenkilöt keillä ei ole @lateksii.fi sähköpostiosoitetta voi tarvittaessa tavoittaa LUT:in sähköpostiosoitteista muotoa etunimi.sukunimi@student.lut.fi